55. Kā mums jāmīl savs tuvākais?


Jums nav izvēles

PAT BĒRNS ZINA, KO NOZĪMĒ “JA”

Ja tu rotaļājies uz ceļa, tevi var sabraukt mašīna; ja tu neēd, kad esi izsalcis, tu cietīsi badu; ja tu nedzer pietiekami daudz ūdens, tevi mocīs slāpes; ja ar ieročiem neapejies prātīgi, vari sevi savainot vai nogalināt. Bērni ļoti ātri saprot un iemācās, ka šajā dzīvē ir kādas lietas, kuras, ja tās neievēro, var novest pie ļoti slikta iznākuma.

Un Jēzus jums saka – ja jūs neatgriežaties no grēkiem, tad jums nav daļas pie Dieva valstības tagad un nebūs tās arī mūžībā. “Ja jūs neatgriezīsities no grēkiem,” saka Jēzus, “jūs.. iesit bojā” uz visiem laikiem! (Lk.13:3).

Tas nozīmē, ka nekādi izņēmumi nav iespējami. JA jūs neatgriežaties no grēkiem, sekas būs nopietnas un jūs tās cietīsiet mūžīgi.

Ja jūs jūtaties apmulsis un nesaprotat, ko īsti Jēzus no jums prasa, tad ziniet – jūs tāds neesat vienīgais. Mūsdienās Bībeles mācība par grēku nožēlu un atgriešanos bieži vien tiek mācīta nepareizi, un tas noved pie aplamas ticības. Tas savukārt ved mūžīgā nāvē un pazušanā, kā saka apustulis Pāvils, – “pasaulīgās skumjas nes nāvi” (2.Kor.7:10).

Tomēr apustulim Pāvilam ir arī labā vēsts jums – viņš saka: “Dievišķas skumjas dod atgriešanās svētību, ko neviens nenožēlos..” (2.Kor.7:10). Dievs savā vārdā pieprasa, lai jūs ne tikai nožēlotu kļūdas, ko esat pieļāvuši savā dzīvē, bet lai jūs pievērstos Viņa Dēlam Jēzum, ka varat saņemt piedošanu un atbrīvošanu no grēku lāsta (Ap.d.2:38).

Lasot e-projektu e-BAZNICA, jūs uzzināsiet par jaunu dzīvi, ko Dievs vēlas jums dot ar savu dienišķās grēknožēlas un atgriešanās dāvanu (Ap.d.11:18). Dievs neļauj jums dzīvot nemitīgā mazdūšībā un izmisumā par dzīvē pieļautajām kļūmēm, bet gan ar savu žēlastības pilno grēknožēlas un atgriešanās dāvanu jūs paceļ un noliek uz jaunas dzīves sliekšņa, kura pilna ar nesatricināmu cerību un nebeidzamu prieku! “Kas bijis, ir pagājis.. viss ir tapis jauns” (2.Kor.5:17).

Birkas:Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.