56. Par ko Dievs uz mums runā ceturtajā bauslī?


Jēzus patiesā seja?

Zinātnieki atklājuši, ka Jēzus bija melnīgsnējs, tumšiem matiem, aptuveni 1.9 metrus garš un galīgi neizskatījās pēc aktieriem, kas viņu līdz šim attēlojuši filmās.


30.martā televīzijas kanāls History Channel translēja raidījumu, kurā tika demonstrēti ar datortehnoloģijām rekonstruēti Jēzus patiesā izskata attēli, kas iegūti, apstrādājot slaveno Turīnas līķautu.

Zinātnieks Rejs Dovnings atklājis, ka Jēzus patiesā seja tika iegūta, apstrādājot līķautu un uz tā esošās asinis, bet iegūtie dati vēlāk tika transformēti trīsdimensiju attēlā.

“Mēs paņēmām asiņu paraugus no līķauta un rekonstruējām to atrašanās vietu uz datora”. Par cik līķauts bija aptīts ķermenim, nevis vienkārši uzklāts, lielākie asiņu pleķi neatradās vietās, no kurām tās sākotnēji tecējušas.

Līdz šim sejas attēla rašanos uz līķauta zinātnieki skaidroja ar uz ķermeņa uzziestajām eļļām, kurām iztvaikojot, vietās, kur drāna saskārās ar seju, radās nospiedumi. Dovnings šai teorijai nepiekrīt.

Viņš stāsta, ka jaunā datorizētā attēlu veidošanas tehnika beidzot ļāvusi atklāt substanci, kas radījusi attēlu un ļāvusi zinātniekiem pirmo reizi kopš krustā sišanas ieraudzīt patieso Jēzus seju. Nākamnedēļ demonstrējamā raidījuma beigās Dovnings solīja atklāt notikumus, kuri risinājās 2000 gadus senā pagātnē un ļāva mūsdienās no līķauta rekonstruēt Jēzus patiesā izskata attēlus.

Birkas:Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

5 atsauces par “Jēzus patiesā seja?”

 1. skudra:


  kāds redzēja raidījumu?

 2. Roberto:


 3. skudra:


  un tas būtu?

 4. Roberto:


  ja ir interese, vari noskatīties dokumentālo fimu “The Real Face of Jesus”:

 5. talyc:


  mkay, pat ja pienjemam, ka turinas liikjauts nav paavestieshu falsifikaacija
  un ka zinaatniekiem tieshaam buutu izdevies virtuaali “atdziiviinaat” Jezus liikji…
  and so what?
  - – -
  vai tas neievestu daudzus veel lielaakos maldos?
  [tipa, naaciet Dievu skatiities, jo Jeezus tachu teica: "Kas Mani ir redzējis, Tas ir redzējis Tēvu"].
  - – -
  ar shaada tipa “acimredzamiem pieraadiijumiem” cilveeku var piespiest ticeet kam gribi (pat tam, ka veljas pulveris ir ljoti barojosha+kjermeni attiirosha viela)
  :(
  un attieciigi neticeet Dievam, kursh briidinaajis: “Netaisi sev lietus dievus. Netaisi sev elku tēlu vai kādu atveidu nedz pēc tā, kas ir augšā debesīs, nedz pēc tā, kas ir virs zemes…” (2.Moz. 34:17; 2.Moz. 20:4)
  - – -
  zinaat teoriju (gandriiz droshi pieraadiitu hipoteezi) ka Kristus “ir cietis, miris un augshaamceelies” tachu nenoziimee uz pestiishanu ticeetLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.