121. Kā Dieva sods skar arī pēcnācējus?


Jēzus izrāde visstingrākā režīma cietumā

Nākamgad plānots Kristus ciešanu un augšāmcelšanās stāstu iestudēt Amerikas visbiedējošākajā ieslodzījuma vietā – Luiziānas štata labošanas iestādē, kas ir slavena elektriskā krēsla dēļ.


Galvenajās lomās spēlēs daži no cietuma visbīstamākajiem ieslodzītajiem, un ieslodzītie, no kuriem lielākajai daļai ir piespriests mūža ieslodzījums, paši producēs izrādi.

Šī ir ASV lielākā visstingrākā režīma ieslodzījuma vieta pazīstama ar nosaukumu “Angola”, jo šajā teritorijā reiz dzīvojuši melnādainie vergi, kas strādāja tuvējās cukurniedru plantācijās. Cietumā ir 5000 ieslodzīto, no kuriem trīs ceturtdaļas ir melnādainie, galvenokārt slepkavas, bruņoti laupītāji un izvarotāji.

Šīs idejas autors sers Džeks Stjuarts–Klarks cer, ka uzvedums par Jēzus dzīvi sekmēs ieslodzīto pāraudzināšanu, kā arī izmainīs ārpasaules viedokli par noziedzniekiem.

Angola ir bēdīgi slavena visā Amerikā ar šausmīgajiem dzīves apstākļiem un augsto vardarbību.

Cietums ir ieņēmis savu vietu arī amerikāņu popkultūrā, jo Stīvens Kings izmantoja Angolu kā prototipu savā romānā, pēc kura tika uzņemta filma “Zaļā jūdze” ar Tomu Henku galvenajā lomā.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.