271. Dieva vārds... Kā tas top svētīts?


Jaunais Xenos singls “Tavās rokās”

Alternatīvā poproka grupa Xenos izdod jaunu singlu “Tavās rokās”.

“Dziesma ir mīlestības himna Dievam, vienlaikus paužot Viņa varenību un godību, kā arī apliecinot pilnīgu paļāvību un atdošanos Viņam kā vienīgajam, kurš spēj piepildīt mūsu sirds visdziļākās ilgas.

Dziesma aicina palūkoties uz Dievu kā mīlošu Tēvu, kurš ik brīdi ir gatavs apskaut ikvienu no mums kā Savu mīļoto bērnu, mierinot, piedodot un iedrošinot. Viņa rokās mēs esam pilnīgā drošībā (sal. Jņ.10:28-29).

Dziesma aicina vērst skatienu uz krustu, kur naglām caururbtās Jēzus rokas ir izstieptas kā vispilnīgākās Dieva mīlestības apliecinajums pret ikvienu no mums. Tieši pie krusta sadzīst mūsu brūces, atkāpjas bailes un mums tiek dāvāta pilnīga brīvība, jo tikai tur cauri visai mūžībai reiz atskanēja vārdi: “Viss piepildīts!” (Jņ.19:30)”, stāsta grupas ģitārists un dziesmas autors Māris Veliks.

Ierakstā piedalījās grupa Xenos: Santa Lozinska (vokāls), Zane Fetere (fona vokāls, flauta), Sandis Feteris (bass), David Lozinsky (bungas), Māris Veliks (elektriskā, akustiskā ģitāra), kā arī: Ludmila Revjakova (čells).

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.