266. Kas ir vislabākā lūgšana?


Izkratīt savu sirdi Jēzum

Nezūdieties nemaz, bet jūsu lūgumi lai nāk zināmi Dieva priekšā ar pateicību ikvienā pielūgšanā un lūgšanā. Un Dieva miers, kas ir augstāks par visu saprašanu, pasargās jūsu sirdis un jūsu domas Kristū Jēzū. [Fil.4:6-7]

Izkratīt savu sirdi Jēzum

Cilvēka dzīve nav viegla, un šajā pasaulē nav iespējams izvairīties no sirdēstiem. Laiku pa laikam dzīves nopietnība un skarbums skar mūs visus, arī mums tuvos un dārgos, un nemanot sirdī iezogas raizes.

Tomēr Dieva vārds māca, lai šīs raizes nenēsājam līdzi, jo pret tām dotas brīnišķīgas zāles – mēs vienmēr varam izkratīt savu sirdi Jēzum!

Stāsti Viņam visu, ko jūti. Atklāj rūgtumu, kas mājo tavā sirdī, un cel to Jēzus priekšā!

Stāsti Viņam par visām savām rūpēm un, protams, neaizmirsti pateikties. Pateicībai Dieva vārds piešķir ļoti lielu nozīmi. “Jūsu lūgumi lai nāk zināmi Dieva priekšā ar pateicību ikvienā pielūgšanā un lūgšanā.”

Pateicība Dievam ir kaut kas brīnišķīgs, jo tā spēj noņemt sarūgtinājumu un sasildīt sirdi, tā ka tajā atgriežas prieks.

Vai esi ievērojis, cik grūti reizēm iesākt lūgšanu? Vai tas nav prāta gausums, kas neļauj atrast īstos vārdus? Ja tā gadās, tad šādā brīdī vislabāk ir sākt lūgšanu ar pateicību Dievam.

Vispirms saki Viņam paldies, ka ticībā Jēzum esi Dieva bērns. Tad vari pateikties Viņam par visu citu, kas vien ienāk prātā. Jo vairāk tu Dievam pateiksies, jo vairāk saskatīsi, cik daudz tev dots.

Kad tava sirds ir iesilusi pateicībā, visas sarežģītās lietas un raizes atklājas pavisam citā, brīnišķā, gaismā.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.