270. Ko Svētajā Lūgšanā mēs lūdzam visupirms?


Īpaša diena īpašam cilvēkam

Visužēlīgā Dieva neizsakāmajā laipnībā Viņa e-minence e-pāvests šodien ir piedzīvojis pusmūžu, saskaņā ar 90.psalma mācību. Kā īpaši iepriecināt īpašu cilvēku šajā īpašajā dienā?

Gandrīz trešdaļu sava pusmūža e-minence ir neatlaidīgi kalpojis interneta vidē, proti, nu jau vienpadsmit gadus, turklāt e-pāvests līdz šim ir atteicies saņemt jebkādu atlīdzību par savām pūlēm, tādēļ nepārspīlējot tiek dēvēts par pašaizliedzīgu e-ntuziastu.

Šodien e-ntuziasti, vēloties iepriecināt e-pāvestu, ir nolēmuši pasniegt viņam īpašu dāvanu. Tā kā “logs” pa kuru e-pāvests raugās un vizitē mūsu e-BAZNICU ir dators, tad, mūsprāt, e-pāvestam tas jādara ar jaudīgu un mūsdienīgu tehnoloģiju palīdzību.

Tas pavisam noteikti pasargās e-pāvestu no sirdsdēstiem, ko rada novecojošais dators, kuru viņš jau piecus gadus līdz ar savu laiku, enerģiju, idejām un entuziasmu ir ziedojis mūs e-BAZNICAi.

Reizēm viens cilvēks spēj paveikt neticami daudz, bet reizēm visiem kopā ir iespēja viņu kaut nedaudz atbalstīt. Tādēļ e-ntuziasti aicina ikvienu e-baznīcēnu jau šodien līdzdalītes īpašās dāvanas sarūpēšanā.

Konfesionāli Luteriskā Biedrība
Reģ.nr. 40008118904
Krišjāņa Barona iela 125-15, LV-1012
Konts “Swedbank” AS: LV94 HABA 0551 0185 4579 2
Maksājuma uzdevumā lūdzu norādiet: Dāvana priekš Roberto

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.