355. Kāds labums ir tam, ka gatavojamies ārēji?


Grupai “Jorspeis” jauns singls “Sākums”

Līdz ar pavasara tuvošanos, grupa “Jorspeis” klajā laidīs savu trešo singlu “Sākums”, kurš Latvijas radiostacijās būs dzirdams marta vidū.

Mūziķu apvienība “Jorspeis”, kura pastāv kopš 2007.gada un plašākai publikai kļuva zināmi ar singliem “Beautiful” un “Debesis ir tuvu klāt”, klausītājiem nodos savu trešo singlu “Sākums”.

“Vispārinot, dziesma ataino tās situācijas, kurās mēs katrs dažreiz atrodamies. Brīži, kad jāatmet vecais, jāaizmirst, kas bijis, kā bijis un jāpieiet lietām ar jaunu skatu. Ko ikvienam klausītājam dziesma atklāj, lai paliek katra paša ziņā!” atzīst Linda Seļava-Prindule.

Dziesma tapusi pirms diviem gadiem un ir viena no topošā albuma singliem. 21.martā singlu “Sākums” varēs dzirdēt Studentu klubā, labdarības pasākumā. Pašlaik grupa ar nelieliem pārtraukumiem strādā pie jaunā albuma tapšanas.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Birkas:Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.