184. Ko Jēzus dara, būdams mūsu ķēniņš?


Xenos: Vai tu zini, kas ir mīlestība?

Grupa Xenos izdod jaunu singlu Vai tu zini, kas ir mīlestība? un skatītājus iepriecina ar savu pirmo video klipu.

Alternatīvā poproka grupa Xenos līdz šim izdevusi divus albumus – Man ir prieks dzīvot! un Kā tu tā māki? – un pieteikusi sevi ar veiksmīgiem singliem Kā tu tā māki?, Falling in Love, Baby un Ūdens, ar kuriem startējusi augstās vietās dažādu radio topos. Tagad klajā nāk jauns grupas singls Vai tu zini, kas ir mīlestība?. Līdz ar šo dziesmu skatītājiem tiek piedāvāts arī grupas pirmais videoklips.

Grupas mūziķi priecājas, ka singls iznāk tieši februārī, mīlestības mēnesī, jo dziesma ir par pilnīgu mīlestību, pēc kuras mēs šajā dzīvē varam tiekties un piedzīvot. Tā uzdod jautājumu, vai tu pazīsti tādu mīlestību, kura atdod visu, cer uz visu, pārvērš sirdi, liek mainīties, kura nebeidzas un atjauno.

Singla ieraksts veikts Latvijas Kristīgā Radio studijā producenta Valda Indrišnoka un inženiera, radošu ideju ģeneratora Edgara Rubeņa vadībā. Ierakstā piedalījās grupa Xenos: Santa Lozinska (vokāls), Māris Veliks (elektriskā ģitāra), Sandis Feteris (bass), Sean Karcher (elektriskā ģitāra), Zane Fetere (fona vokāls), David Lozinsky (bungas), kā arī Inese Bane (čells). Singla miksu un māsterēšanu veica Craig Ross no Austrālijas.

Vai tu zini mīlestību to,
Kas atdod visu, sevi upurē?
Tā panes visu, cer uz visu tā,
Vienmēr paliek patiesībā.

Vai tu zini, kas ir,
Kas ir mīlestība,
Kura nebeidzas un
Vienmēr atsteidzas, kad sāp?
Kad tava sirds ir tukša
Un nekā vairāk nav ko teikt,
Šī mīlestība paceļ,
Mīlestība atjauno.

Vai tu zini mīlestību to,
Kura sirdi pārvērš un liek mainīties?
Kur slēpjas tā, kur viņa iesākas?
Tā neizdziest un nekad nebeidzas.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.