50. Kādā veidā mēs klausāmies Dieva Vārdu labprātīgi?


Grāmatu izpārdošana par ļoti draudzīgām cenām

Starptautiskā organizācija Luterisma mantojuma fonds, kuras mērķis ir sekmēt luteriskās ticības izplatīšanos visā pasaulē, tulkojot un izdodot konfesionāli luteriskas grāmatas un citus materiālus, aicina uz grandiozu grāmatu izpārdošanas akciju.


Ikvienam, kurš ieradīsies Luterisma mantojuma fonda biroja telpās Rīgā, A.Deglava ielā 10-1 (tas ir pretī Pāvila draudzes dievnamam) laikā no 24. līdz 28.septembrim, (darba laiks: plkst. 12.00–17.00) un veiks apmaksu skaidrā naudā, būs vienreizēja iespēja savā īpašumā iegūt grāmatas par ļoti, ļoti draudzīgām cenām, kuras ir līdz pat par 80% zemākas nekā parasti.

Izpārdošanas akcijas ietvaros Luterisma mantojuma fonds piedāvā 62 grāmatas, kas aptvert plašu literatūras spektru: no sistemātiskās teoloģijas un ekseģēzes grāmatām līdz katehēzes, Svētdienas skolas materiāliem un bērnu grāmatiņām. Lai uzzinātu jaunās grāmatu cenas spiediet šeit vai zvaniet (BITE) 20089602.

Birkas: , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

4 atsauces par “Grāmatu izpārdošana par ļoti draudzīgām cenām”

 1. moritz:


  interesanti, kā izskatās – būs letes gašana vai nē… šo to iepirktu, bet negribās īpaši stresot dēļ konkurences :D

 2. Roberto:


  Labs ķēriens: Dr .Mārtiņa Lutera pamatīgs un celsmīgs Pirmās Mozus grāmatas skaidrojums – 5 sējumi (visas piecas grāmatas) kopā tikai 5,- Ls

 3. moritz:


  kaut kas vēl palika?

 4. Janis Karklins:


  Ļoti daudz palika.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.