229. Kas ir vietējā draudze?


Gaviļu mēnesis

Šodien visiem kristiešiem ir īpaši priecīga diena, jo tieši pirms vienpadsmit gadiem ar Dieva palīgu e-pasaulē ienāca Virtuālā Baznīca, kas laika gaitā ar e-pāvesta svētību pārtapa teoloģiski-izklaidējošā projektā e-BAZNICA ar mērķi runāt pilnīgi atklāti par kristietību.

Jau piecus gadus par skaidru Rakstu pasludinājumu e-pasaulē un Jūsu labsajūtu ar Dievpalīgu rūpējas e-ntuziasti, lai ikvienu apmeklētāju iepriecinātu ar saturīgām e-publikācijām, kuras Jūsu ērtībām var atrast trīs dažādās vietņu adresēs:

Šobrīd e-BAZNICĀ ir 4763 e-publikācijas, kurās Jūs varat iepazīt patiesu un pareizu ticības mācību, jo e-BAZNICĀ nav nekas cits kā patiesa Bībeles mācība. Pārliecināties par to Jums ir ne tikai tiesības, bet arī pienākums.

Jūsu ērtībām e-BAZNĪCĀ savu viedokli var izteikt ikviens reģistrēts lietotājs jeb e-baznīcēns. Mēs stingri pieturamies pie moto: “Lasi, domā un raksti”. e-baznīcēni ir daudz lasījuši, domājuši un disciplinēti izteikušies 7363 atsaucēs.

Kopš 2007.gada 1.marta e-BAZNICA ir tehniski un saturiski attīstījusies un pilnveidojusies ar iespējām lasīt, klausīties un skatīties: apceres, aptaujas, audio, bildes, intervijas, jokus, mācību, mūziku, poēziju, rakstus, refleksijas, sprediķus, video un ziņas, kā arī izmantot elektronisko Bībeli un Vienprātības grāmatu. Ikvienam ir arī iespēja e-AFIŠĀ pievienot savu kristīgo pasākuma sludinājumu BEZ MAKSAS un diskutēt e-POLEMIKĀ.

Ar Viņa e-minences neizsīkstošo enerģiju un neatlaidību e-BAZNICA ir ielauzusies sociālajos mēdijos. e-BAZNICAi ir izveidots savs profils draugiem.lv/ebaznica, twitter.com/ebaznica konts, facebook.com/ebaznica lapa un youtube.com/ebaznicalv oficiālais kanāls.

Par godu šai zīmīgai gadskārtai e-pāvests no sirds pateicas ikvienam e-baznīcēnam un e-projekta atbalstītājam un 2012.gada martu izsludina par gaviļu mēnesi.

Birkas:Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.