31. Ko Bībele saka par Dieva zaimošanu?


Futbolists apsola doties svētceļojumā

Sportists Andress Injesta, kurš Pasaules futbola čempionāta finālā iesita izšķirošos vārtus, tādējādi nodrošinot uzvaru Spānijas komandai, apsolījis doties svētceļojumā kājām uz Santjago de Kompostellu.

Jau vairākus mēnešus pirms Pasaules kausa, spāņu komandas locekļi nodeva laikrakstam Marca aizzīmogotu aploksni ar apsolījumiem, ko paredzējuši izpildīt, ja kļūs par čempioniem. Redakcija to atvēra pēc vēsturiskās uzvaras.

Visekstravagantāko solījumu vidū bija lasāmi arī ieraksti par svētceļojumu. Uz vietu, kur atrodas sv. Jēkaba relikvijas, izteikuši vēlmi doties futbolisti Injesta, Fernando Torress un Karloss Marčena.

Pirmais savu solījumu atklāja jau pirms čempionāta. Injesta žurnālistiem paziņoja, ka to darīs „par katru cenu”. Šajās dienās spāņu mediji par to atgādināja visai pasaulei. Vienīgi pagaidām publiski nav zināms, no kurienes Injesta izies, līdz ar to, cik garu ceļu paredzējis veikt un, kad to darīs. Taču daudzi svētceļnieki jau tagad būtu priecīgi pievienoties slavenajam futbolistam.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.