244. Ko Bībele māca par miesas augšāmcelšanos?


Filmēs 3D Bībeli

Kā ziņo kinokino.lv, studija Paramount grasās ekranizēt 1.Mozus grāmatu 3D.


Bībeles stāstu ekranizēšana nav jaunums kino pasaulē, patiesībā to pirmsākumi sakrīt ar kino dzimšanu un studiju pirmsākumiem.

Tagad, ņemot vērā to, kā kino pasaule ir mainījusies un kā attīstījušās tehnoloģijas, studija Paramount un bijušais Walden Media priekšnieks Kerijs Granats plāno ekranizēt 1.Mozus grāmatu jaunā un vēl neredzētā formātā (Bībeles stāstu kontekstā), tajā, par kuru tagad runā teju visi – 3D!

Projekta nosaukums ir In The Beginning (Iesākumā), un tas stāstīs par pasaules radīšanu. Studijas un producenta Kerija Granata ideja, protams, ir apsveicama. Apsveicams ir arī naudas pelnīšanas plāns, jo reliģiskas filmas vienmēr ir pulcējušas plašākās ļaužu masas. Turklāt, ja vēl projekta solītie 3D efekti būs gana grandiozi un izpildījums kvalitatīvs, varam sagaidīt īstu kases grāvēju.

Darbs pie aktieru atlases vēl nav sācies. Tomēr darbs pie scenārija (Bībeles pirmā stāsta pārnešana lielā ekrāna vajadzībām) ir sācies. Ir sākušies ar tehnisko izmēģinājumu un skiču veidošanas darbi. Studijas plāns esot filmas uzņemšanu uzsākt šogad. Kā arī, būs interesanti uzzināt, kuri aktieri tēlos Ādamu un Ievu…Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.