323. Kādi grēki mazina ticību un aizraida Svēto Garu?


Es esmu šeit

Visam mūsu laikam vijas cauri meklēšana, bailīga taustīšanās un jautāšana pēc dievišķam lietām. Pāri mūsu laikam ir nolaidusies liela vientulība. Vientulība, kas mīt tikai tur, kur valda bezdievība.

Es esmu šeit


Mūsu lielpilsētu vidū neskaitāmo cilvēku pūļu vislielākajā un mežonīgākajā skubā ir ielauzusies liela vientulības un piederības trūkuma problēma. Taču pieaug ilgas pēc tā, ka atgrieztos laiki, kur Dievs ir cilvēku vidū, kur Dievs ļaujas atrasties.

Cilvēkiem ir radušās slāpes pēc saskarsmes ar dievišķajām lietām, kas ir dziļas un vēlas tapt nodzēstas. Un pašlaik tiek piedāvāti daudzi ārstniecības līdzekļi, kas apsola radikāli dzēst mūsu slāpes un pēc šiem līdzekļiem kāri stiepjas tūkstošiem roku. Un šo mūsu mežonīgo dziņu un jaunu līdzekļu un ceļu tirdzniecisko piedāvājumu vidū atrodas viens Jēzus Kristus vārds: redzi, es esmu jūsu… (Mt.28:20)

Jums nemaz nav daudz jāmeklē un jājautā un nav jāmeklē, kāds noslēpumains spoks, es esmu te, tas nozīmē, nav tā, ka Jēzus vispirms apsolītu savu nākšanu, ieteiktu ceļus, kā var nokļūt pie Viņa, bet gan Viņš saka pavisam vienkārši: es esmu šeit, vai mēs Viņu redzam vai ne, vēlamies vai nevēlamies – tas viss ir vienalga tā fakta priekšā, ka Jēzus ir pie mums, un ka Viņš vienkārši ir visur, kur mēs esam un ka mēs tā labā nevaram veikt pat ne mazumiņu.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.