330. Kurus draudzei ir tiesības aicināt sludināšanas amatā?


e-ntuziasti

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

“ē tagad mod ē,” sacīja… kāds no vīriem, un tapa e-BAZNICA.

e-dzīve: 2007.gada 1.martā pasaulē nāca e-BAZNICAs tā saucamā “0″ versija, bet mēneša laikā tā e-volucionēja, un 10.aprīlī tika svinīgi atklāta 1.0 versija, bet kopš 15.jūnija pilnā mērā darbojās versija 2.0. 15.augustā e-BAZNICA uzsāka savu II sezonu, kas vainagojusies necerētiem, bet gaidītiem panākumiem. Старый новый год 2008. gadā iesāka e-BAZNICA III sezonu, kuras laikā tika atzīmēta e-BAZNICAs 7.1. dzimšanas diena, un monitora gaismu ieraudzīja “Tūkstots un viena e-publikācija.” 2008.gada e-atdusas laikā tika uzsākts vērienīgais e-LC projekts, kas iesāka e-BAZNICA IV sezonu, kuras laikā līdz e-brīvdienām ieviesām virkni jaunumu. Bet V sezona atnesa jaunas iespējas. V sezona noslēdzās ar e-atvaļinājumu, kam seko VI sezona ar virkni jaunumiem.


Par Jūsu labsajūtu šeit rūpējas e-ntuziasti [no kreisās]: talyc, gviclo un Roberto.


e-BAZNICAs mērķis ir runāt pilnigi atklāti par kristietību.

Mēs nerakstām neko sliktu.
Mēs rakstām tikai patiesību.

Šeit Jūs pārliecināsities, vai Jūsu ticība ir patiesa un pareiza, jo e-BAZNICĀ nav nekas cits kā patiesa Bībeles mācība.

Pārliecināties par to ir ne tikai Jūsu tiesības, bet arī pienākums.

Savukārt, tehniski e-BAZNICAs uzdevums ir nemitīgi attīstīsies un kļūt arvien labākai un labākai.

Jūsu e-ntuziasti.

Roberto

Viņa e-minence e-BAZNICAs e-pāvests e-meritus

e-pāvestu lūdzam netraucēt!

e-pāvests: kāc viš i?

e-minences vēstījumi

gviclo

Viņa e-xelence e-kardināls e-meritus, kura atbildībā ietilpst pārraudzīt e-BAZNICAs teoloģisko saturu. Ja vēlaties, iesūtīt kādu e-rakstu, e-refleksiju, e-sprediķi vai jebko citu – droši rakstiet gviclo ar TU-pastu.

gviclo – ir svēts

e-kardināla e-publikācijas

talyc

Viņa e-sence e-kardināls ir e-POLEMIKAs tēvs un pārraugs. Bez tam šis radošais e-cilvēks ir ieguldījis savu e-nerģju e-BĻJ un Kristīgās mācības e-versijas izstrādē. Ja vēlaties pateikt kaut ko jauku/nejauku/neitrālu rakstiet talyc uz TU-pastu.

talyc e-pasaulē

e-sences kre-atīvie ne-darbi

Indrex

e-ntuziasts Indrex pašos pirmsākumos tika iesaistīts e-projektā e-BAZNICA, un bija viens no teoloģisko rakstu tulkotājiem un autoriem. Viņš kādu laiku darbojās iespēju robežās un ir atstājis arī savu ieguldījumu e-projektā.
Indrexa TU-pasts.

Indrex, kāds viņš ir?

Indrexa e-raksti un e-refleksijas

Ervīns

e-ntuziastu pulku ir kuplinājis e-sadaļas e-mūzika e-redaktors e-vārdā Ervīns. Viņš rūpēsies par “kristīgo mūziku” e-BAZNICĀ. Tas brīdis ir jau klāt, kad e-mūzika kļūs daudz interesatāka un profesionālāka. Ja Jums, mīļie draugi, rodas kādi jautājumi vai ierosinājumi – droši rakstiet atsaucēs vai sazinieties ar Ervīnu ar TU-pasta starpniecību.

e-ntuziasts e-rvīns

Ervīna pienesums