152. Ko mēs apliecinām katrā no trijiem ticības locekļiem, sacīdami "es ticu"?


e-pāvests nesvinēs savus 40

Patiesi, e-pāvests nesvinēs savus 40, bet gan, kopā ar e-baznīcēniem, svinēs savus 10, ko veltījis patiesības apliecināšanai e-pasaulē.

e-pāvests nesvinēs savus 40

e-kardinālu e-kolēģija e-BAZNICA vārdā sūta labā miera e-sveicienus e-pāvestam, kurš visu savu trešo dzīves dekādi pavadījis askēzē, nesavtīgā mīlestībā un pašaizliedzīgā kalpošanā e-BAZNICĀ.

e-BAZNĪCA nav tikai ņēmusi no e-pāvesta, bet arī devusi viņa e-minencei daudz ticības prieka, un arī šajā jubilejā dāvā e-pāvestam goda titulu Roberto X (t.i. desmitais), par godu 10 kalpošanā aizvadītajiem gadiem.

Izlūgsimies šodien un katru dienu Dievam, lai no savas pārpilnības piešķir Roberto X izdošanos un svētlaimi Evaņģēlija pasludināšanā e-pasaulē. Lai piešķir visus laicīgos un mūžīgos labumus, kas nepieciešams šim darbam, un pašķir iespējas un ceļus dinamiskajā e-pasaulē.

Birkas: , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “e-pāvests nesvinēs savus 40”

 1. talyc:


  e-kardinālu e-apspriedē pilnīgā vienprātībā tika pieņemts lēmums dāvināt e-darbarīku e-pāvestam.

  Proti, vienkāršu bet uzticamu laptop par kristietim pieņemamu cenu (aptuveni 600 eiro) iegādājoties to par e-baznīcas naudu un
  Specifikācijai atbilstošām prasībām
  1. full hd, 1920 x 1080 pixels,
  2. intel core i5, i5-7200u,
  3. 4 līdz 8 gb, ddr4-sdram,
  4. ssd 256 gb

  Modeļa izvēle tika atstāta e-nemaldības kompetencē

  Ieteikumi labprāt tiks uzklausīti un arīdzan labprātīgi e-ziedojumi kopīgā kasē netiks atraidīti (īpaši jau tie ar norādi e-dāvanai e-pāvestam)Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.