179. Kādēļ mūsu Pestītājam vajadzēja būt patiesam cilvēkam?


e-BAZNICA: Aizlūgums

e-ntuziasti aicina aizlūgt par e-baznīcēnu Gintu, kurš vēlas uzticēt Debesu Tēva rūpēm un gādībai savu ģimeni, laulību, finanses un visu, kas ap to saistās. Viņš netic, ka Dieva prāts būtu destruktīvs risinājums.

prayer_home.jpg


Rīta lūgšana

Kad no rīta uzcēlies, svētī sevi tā:

“Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Āmen.”

Tad vai nu uz ceļiem, vai arī kājās stāvot noskaiti ticības apliecību un Svēto lūgšanu. Pēc tam vari vēl skaitīt sekojošu lūgšanu:

“Es Tev pateicos, debesu Tēvs, caur Jēzu Kristu, Tavu mīļo Dēlu, ka Tu mani šinī naktī esi pasargājis no nelaimes un visām briesmām, un lūdzu Tevi — pasargā mani šodien no grēkiem un no visa ļauna, lai visa mana dzīve un darbs būtu Tev pa prātam. Tavās rokās es lieku visu sevi, savu miesu un dvēseli. Tavs svētais eņģelis lai stāv man klāt, lai ļaunajam ienaidniekam nebūtu varas pār mani. Āmen.”

Tad vari vēl dziedāt garīgu dziesmu un atspirdzināt savu dvēseli tā, kā tu to par labu uzskati. Pēc tam vari ar priecīgu prātu sākt savu darbu.

Vakara lūgšana

Kad vakarā ej uz dusu, tad svētī sevi tā:

“Tēva, Dēla un Svētā Garā vārdā. Āmen.”

Tad skaiti vai nu uz ceļiem, vai kājās stāvot ticības apliecību un Svēto lūgšanu. Pie tam vari skaitīt vēl sekojošu lūgšanu:

“Es Tev pateicos, debesu Tēvs, caur Jēzu Kristu, Tavu mīļo Dēlu, ka Tu mani šodien esi žēlīgi pasargājis, un lūdzu Tevi — piedod man visus manus grēkus, kur vien esmu noziedzies, un pasarga mani žēlīgi šinī naktī. Tavās rokās es lieku visu sevi, savu miesu un dvēseli. Tavs svētais eņģelis lai stāv man klāt, lai ļaunajam ienaidniekam nebūtu varas pār mani. Āmen.”

Tad steidzies uz dusu ar priecīgu prātu.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

6 atsauces par “e-BAZNICA: Aizlūgums”

 1. gviclo:


  Kungs apžēlojies un palīdzi! Āmen.

 2. Roberto:


  + āmen

 3. didaskalos:


  Atradu kļūdiņu. Ja raksts ir kopēts no katehisma, tad vajadzētu izlabot. `lai j(Ļ)aunajam ienaidniekam nebūtu varas pār mani.`

 4. talyc:


  nu un tagad?
  vai tagad vēl to redzi?

 5. didaskalos:


  Tagad ir ok! Manu piezīmi var dzēst.

 6. Roberto:


  didaskalos,
  paldies par acīgumu, piezīmes netiek dzēstasLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.