246. Kā notiks augšāmcelšanās?


Civillaulība = prostitūcija

Grieķijas Pareizticīgā baznīca, paužot neapmierinātību par valdības plānu piešķirt vairāk tiesību nelaulātiem pāriem, oficiāli nereģistrētu vīrieša un sievietes kopdzīvi civillaulībā pielīdzināja prostitūcijai.

Civillaulība - prostitūcija


Jebkurš civillaulības veids ir prostitūcija, bet valdības iecerētajai reformai būs “postoša sprādziena efekts attiecībā uz sabiedrības stūrakmeni”, teikts baznīcas sinodes paziņojumā.

Piešķirot pāriem, kas dzīvo nereģistrētā kopdzīvē, tiesības, kādas šobrīd jau bauda laulāti pāri, Atēnas veic likumu saskaņošanu ar Eiropas Savienības standartiem.

Baznīca aicināja valdību atcelt reformu, skaidrojot ka civillaulība legalizē nopietnu ētisku grēku.

Arhibīskaps Hieronīms, kuram ir mērena reformatora slava, pagājušajā nedēļā atteicās komentēt ierosinātos likuma grozījumus, norādot, ka šā jautājuma izšķiršana atrodas sekulāro institūciju pārziņā.

Arī homoseksuālistu kopiena iebilst pret reformu, savu nostāju pamatojot ar to, ka likumdošanas izmaiņas skars tikai heteroseksuālus pārus.

Birkas: , , , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

4 atsauces par “Civillaulība = prostitūcija”

 1. gviclo:


  e-pāvests to savulaik nolādēja kā konkubinātu.

  Ar cieņu,
  gviclo

 2. grecinieks:


  Vai nav tā, ka mēs nepareizi lietojam vārdu “civillaulība”? Manuprāt, civillaulība ir pilsoniskā laulība, kas noslēgta dzimtsarakstu nodaļā. Šajā gadījumā vīrietis un sieviete tiek pasludināti par vīru un sievu attiecīgās valsts vārdā. “Civillaulība” kā nereģistrēta kopdzīve ieviesās padomju laikā, kad “īstā laulība” bija dzimtsarakstu nodaļā noslēgtā. Manuprāt, šādai kopdzīvei nav sakara ne ar kādu laulību – ne “īstu”, ne “civilu”.

 3. Roberto:


  greciniek, pilnīgi piekrītu… civillaulība ir tāda, kuru nosaka Civillikums (dzimtsarakstu nodaļā un baznīcā) …tautā ieviesies nepareizs vārda “civillaulība” pielietojums, ar kuru apzīmē nereģistrētu kopdzīvi …ko bibliski apzīmē par maucību

 4. gviclo:


  Labdien draugi,

  Man atkal liekas, ka PSRS bija “civilsievas” un “civilvīri,” bet termins “civillaulība” nebija tik izplatīts.

  Bet mums ir draugi un draudzenes. Un to mēs saucam par “izmēģināšanu.” Piemēram, varētu sacīt: “Jāni, iepazīsties. Tā ir mana izmēģinājumsieva, bet es esmu viņas trusītis. Pagaidām eksperiments norit veiksmīgi, un drīz mums būs rausītis.”

  Ar cieņu,
  gvicloLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.