245. Kāda atšķirība atklāsies mirušo augšāmcelšanās dienā?


CeCe Winans: More Than What I Wanted

Gospelmūzikas pasaulē labi pazīstama Winans ģimene. Šo muzikālo dzimtu pārstāv tādi kolektīvi kā The Winans un Winans Family, dueti Mom and Pop Winans un BeBe and CeCe Winans, solomākslinieki BeBe Winans un dziedātāja CeCe Winans, par kuru šoreiz būs mūsu stāsts.

CeCe Winans jeb īstajā vārdā Priscilla Winans Love dzimusi 1964.gada 8.oktobrī Detroitā, ASV, David un Delores [Mom and Pop] desmit bērnu ģimenē. Savu muzikālo karjeru dziedātāja sāka teleevaņģēlistu Jim and Tammy Bakker populārajā TV sarunu šovā The PTL Club, kur kopā ar brāli Benjamin [BeBe] piedalījās sākumā kā fona dziedātāji, bet vēlāk kā duets, šajā laikā izdodami arī albumu ar šova dziesmām. Pēc pieciem gadiem BeBe un CeCe pameta šovu, lai sāktu karjeru uz lielās skatuves. Viņi ierakstīja un izdeva četrus albumus.

1995.gadā BeBe un CeCe nolēma sākt solokarjeru. Jau CeCe Winans debijas albums Alone in His Presence nopelnīja zelta statusu un ieguva Grammy, kā arī divas Dove balvas. Kopumā savas muzikālās karjeras gados CeCe Winans 21 reizi nominēta un 10 reizes ieguvusi Grammy balvu, 20 Dove balvas, sešas gospelmūzikas Stellar balvas, kā arī vairākas citus mūzikas apbalvojumus.

1999.gadā dziedātāja nodibināja savu ierakstu kompāniju PureSprings Gospel. Pirmais tās izdotais CeCe albums bija Alabaster Box, kurā dziedātāja sadarbojās ar tādiem pazīstamiem gospelmāksliniekiem kā Fred Hammond un Take 6. Bet 2005.gadā iznākušajā albumā Purified māksliniece sadarbojas gan ar Winans dzimtas jauno paaudzi – krustdēlu Mario Winans, dēlu Alvin III un savām jaunākajām māsām Angie un Debbie Winans, gan ar jau pazīstamiem dziedātājiem, piemēram, Whitney Houston, kas ir viņas laba draudzene un bērnu krustmāte.

CeCe Winans sarakstījusi arī trīs grāmatas un izdošanai sagatavota ceturtā. Kopā ar savu vīru Alvin Love viņa dzīvo kādā Nešvilas priekšpilsētā un viņiem ir divi bērni – Ashley un Alvin III. Ģimene ir Nešvilas Jaunpiedzimšanas draudzes [Born Again Church] locekļi, kur CeCe kalpo slavēšanas komandā, bet viņas bērni drāmas grupā. CeCe Winans devusi nozīmīgu ieguldījumu gospelmūzikas, kā arī R&B, hiphopa un popmūzikas žanru attīstībā.

CeCe Winans diskogrāfija [solo]:

1995 Alone In His Presence
1998 Everlasting Love
1998 His Gift [Ziemassvētku]
1999 Alabaster Box
2001 CeCe Winans
2003 Throne Room
2005 Purified
2008 Thy Kingdom Come

I wasn’t looking
All the colors were gray
It’s hard to notice
When You’re out in the rain
All of a sudden, colors are starting to change
You brought the light
Now the darkness is gone
The search is over now I know you are the one
Somebody tell me
Where did an angel come from?
Cuz you’re more than just the one

Chorus:
Yeah, you’re more than what I wanted
Everything I never had
Gotta get right to your heart
You can show me where it’s at
You are the miracle I needed so bad
You’re more than what I wanted,
everything I never had

Somethin about you
Can’t say what it is
Thought you should know that
You are the reason I live
I would do anything to make you believe me somehow
So I’m telling you now
that you’re…

[Chorus]

Just let me say I would die for you
Give all I have to prove my love is true
And I’ll never let you go…

More than what I wanted….Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.