340. Kas ir personīgā bikts biktstēva priekšā?


Bušam alkoholismu palīdzējusi uzveikt reliģija

ASV prezidents Džordžs Bušs otrdien paziņoja, ka reliģija palīdzēja viņam uzvarēt alkoholismu un viņš nav lietojis alkoholu kopš atmešanas pirms 21 gada.


Bušs reti piemin, ka reiz bijis alkoholiķis, un šoreiz protestantu baznīcas sponsorētā organizācijā, kas palīdz sabiedrībā integrēties cietumniekiem, pavēstīja, ka augstāka vara palīdzējusi viņam uzveikt alkoholu.

“Atkarība ir grūti pārvarama,” sacīja Bušs. “Kā jūs varbūt atcerieties, es kādu laiku savā dzīvē dzēru pārāk daudz. Es saprotu ticībā bāzētās programmas. Es saprotu, ka dažreiz var gūt iedvesmu no augstākas varas, lai atrisinātu atkarības problēmu.”

61 gadu vecais Bušs nekad nav slēpis, ka viņam kādreiz bijušas problēmas ar alkoholu. Taču viņš par to reti runā atklāti.

Pirms 2000.gada prezidenta vēlēšanām atklājās, ka viņš 1976.gadā arestēts par automašīnas vadīšanu dzērumā pie savu vecāku mājām Kennebenkportā Menas štatā.

Viņš decembrī telekanālam “ABC News” pastāstīja, ka “nav bijis piedzēries līdz rāpošanas stadijai”, taču beidzis dzert pēc žūpošanas savā 40.dzimšanas dienā.

“Es vienu vakaru izdzēru par daudz, un nākamajā dienā es nedzēru vispār,” sacīja Bušs. “Es neesmu dzēris kopš 1986.gada. Es šaubos, vai šeit stāvētu, ja nebūtu beidzis dzert viskiju, alu, vīnu un visu pārējo.”

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Bušam alkoholismu palīdzējusi uzveikt reliģija”

  1. Roberto:


    “Thanks a lot, you dirty rats. The last thing I ever wanted was to be alive when the three most powerful people on the whole planet would be named Bush, Dick and Colon.” /Kurt Vonnegut/

    tulkojums:

    “Liels paldies jums, nekrietnie blēži! Ja nu es kaut ko nekad neesmu gribējis, tad piedzīvot laiku, kad šīs planētas trīs ietekmīgākos cilvēkus sauks Bušs, Diks un Kolons.” /Kurts Vonnegūts/Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.