9. Ko nozīmē desmit Dieva baušļi?


Boksa superzvaigzne – Bībeles vēstnieks

Romas katoļu baznīcas filiāles Filipīnās pārstāvji aicinājuši boksa superzvaigzni Meniju Pakjao kļūt par Bībeles vēstnieku, taču 32 gadus vecais atlēts pagaidām uz šo ierosinājumu nav atsaucies.

Pakjao aicināts iesaistīties Bībeles popularizēšanā katoļticīgo vidū. Romas baznīcas pārstāvji cer, ka Pakjao varētu kļūt baznīcai par tikpat lielu atbalstu kā Filipīnās dzimušais izcilais amerikāņu futbola spēlētājs Tims Tebovs, kurš allaž uzsvēris savu kristietību.

Pakjao uzskata par vienu no pasaulē izcilākajiem bokseriem, kurš pievērsies arī politikai. Viņš 59 cīņās ir guvis 54 uzvaras un panācis divus neizšķirtus, bet politiķa karjerā viņa lielākais panākums pagaidām ir iekļūšana Filipīnu parlamentā.

Par savu uzvaru iedvesmotāju Pakjao bieži piesauc Dievu, turklāt pirms un pēc cīņām viņam uz kakla ir rožukronis, taču savu daudzo draudzeņu un azartspēļu dēļ bokseris bieži tiek daudzināts tabloīdu medijos. Janvārī viņš gan teicās atguvis jaunu ticību Dievam, kas viņam sapnī aizrādījis par nevērību pret ticību. Kopš jaunās atklāsmes Pakjao kopā ar ģimeni ir iedziļinājies Bībeles lasīšanā.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.