93. Kad laulības šķiršana ir atļauta?


Baznīca iegādājas milzīgu tablo

ASV pilsētas Orlando mega draudze The Faith Assembly of God izsolē iegādājusies lielu daļu vietējās Nacionālās basketbola asociācijas komandas Orlando ”Magic” bijušās spēļu arēnas ekipējuma.

Par 13 500 dolāriem draudze, kurā ir 4000 locekļu un kura būvē jaunu kompleksu, ieguvusi ”Amway Arena” pie griestiem piekārto kubu – tablo, kam katrs ekrāns ir 3,35 x 2,5 metri. Paredzams, ka tikai vienu vai divus ekrānus izmantos sporta zāles vajadzībām, bet pārējos nodos utilizācijā vai pārdos, paziņojis baznīcas pārstāvis mācītājs Robs Houks.

Draudzes skolas teātris ticis pie simtiem ar ādu apvilktu krēslu. Arī daļa no arēnas virtuves iekārtojuma pārgājusi draudzes īpašumā, tāpat kā 14 skapīši no viesu komandas ģērbtuves, kas tagad tiks piešķirti draudzes skolas basketbola komandai.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Baznīca iegādājas milzīgu tablo”

  1. Juris:


    kristīgā basketbola komanda! Super! Viņi arī noteikti pazīst Jēzu, jo visu laiku lec pret debesīm un tādā veidā seko Jēzum! Kā tai CCCP laiku dziesmā, ko uzskatīja par militāro Gaisa Spēku himnu, bet kas patiesībā bija nekaunīgi nozagts vācu nacistu masš – “vsjo više, i više, i više!” ( tik augstāk un augstāk un augstāk!)Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.