17. Ko Dievs mums aizliedz ar pirmo bausli?


Audio Bībele latviešu valodā pieejama bez maksas

Interneta vidē ir atrodamas vismaz divas vietnes, kurās iespējams klausīties un lejuplādēt audio formāta Svētos Rakstus latviešu valodā.

Audio Bībele latviešu valodā pieejama bez maksas

Viena audio Bībele latviski ir atrodama starptautiskās organizācijas Faith Comes By Hearing izveidotajā vietnē Bible.is, kur tiešsaistē klausāmi un mp3 formātā par brīvu lejuplādejami Toronto latviešu Austrumu luterāņu draudzes mācītāja Arveda Celma ierunāti 1953.gada izdevuma Jaunās Derības un Psalmu teksti.

Bible.is veidotāji piedāvā arī bezmaksas aplikācijas viedtālruņiem un planšetdatoriem, kuri atbalsta iOS un Android operētājsistēmas.

Savukārt kāda nenoskaidrotu personu grupa, kas slēpjas zem segvārda KurmisLV, ir izveidojis mājas lapu, kurā tiek piedāvāts bez maksas lejuplādēt Akvelīnas Līvmanes un Jāņa Paukštello ierunātos Bībeles lasījumus no Mateja, Marka un Jāņa evaņģēlijiem, kurus pēcāk iespējams klausīties savā mobilajā tālrunī vai planšetdatorā, MP3 failu atskaņotājā, braucot automašīnā vai citur.

Audio Bībele sniedz brīnišķīgu iespēju ikdienā dzirdēt Dieva vārda pasludinājumu gan neredzīgiem, gan steigas pārņemties cilvēkiem.

Birkas: , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.