352. Kādā nolūkā mēs baudām Svēto Vakarēdienu?


Audio Adrenaline: Never Gonna Be As Big As Jesus

Grupa Audio Adrenaline dibināta 80.gadu vidū Kentaki Kristīgajā koledžā ASV un ir viena no 90.gadu izcilākajām kristīgajām grupām pasaulē. Ikgadēja līdzdalība teju vai visos populārākajos Amerikas kristīgās mūzikas festivālos nodrošināja grupai atpazīstamību un popularitāti visas viņu muzikālās karjeras laikā. Audio Adrenaline panākumu kontā ir divas Grammy un četras Dove balvas.

Grupu 1986.gadā nodibina Mark Stuart, Barry Blair, Will McGinniss un David Stuart un sākotnēji tās nosaukums ir A-180. Vēlāk grupai pievienojas Bob Herdman, kura dziesmas drīz vien tiek iekļautas radiostaciju apritē un sāk iekarot dažādu aptauju tabulas. Puišu talantu pamana arī mūzikas biznesa varenie un kompānija Forefront Records noslēdz ar viņiem kontraktu.

Pirmais grupas “lielais” albums iznāk 1992.gadā, kam ik gadu seko jaunas itin veiksmīgas dziesmu kolekcijas. 1996.gadā grupu atstāj Barry Blair un par tās jauno ģitāristu kļūst Tyler Burkum. AA pievienojas arī bundzinieks Ben Cissell.

2001.gadā grupu pamet Bob Herdman, lai nodarbotos ar mūzikas biznesu. 2003.gadā AA realizē savu devīto albumu Worlwide. Atšķirībā no iepriekšējiem, šis vairāk ir pielūgsmes albums. Gan pats albums, gan tam sekojošā koncerttūre ir kā liecība grupas dalībnieku orientācijai uz kalpošanas un misijas darbu. Albums 2004.gadā iegūst Grammy balvu kategorijā “Labākais gospelalbums roka stilā”.

AA dalībnieki izveidojuši projektu The Hands and Feet Project, kas sniedz dažāda veida palīdzību nabadzīgiem bērniem bāreņiem Haiti. Par šo tēmu puiši sarakstījuši divas grāmatas – Dirty Faith: Becoming the Hands and Feet of Jesus [2003] un Hands & Feet: Inspiring Stories and Firsthand Accounts of God Changing Lives [2006].

Arī nākamais AA albums Until My Heart Caves In [2005] iegūst Grammy kā gada labākais roka gospelalbums. 2006.gada sākumā grupa paziņo par aktīvās muzikālās karjeras beigām. Vēl priekšā piedalīšanās vairākos festivālos un atvadu dziesmu izlase Adios. Savu muzikālo kalpošanu AA noslēdz ar koncertu Havaju salās 2007.gada aprīlī, kas CD un DVD formātā tiek izdots vēl tā paša gada augustā.

2012.gadā grupu atjauno tās senais dalībnieks Will McGinniss, pārējie grupas dalībnieki gan nāk no citiem muzikāliem projektiem – DC Talk, Superchick, Bleach. Visi kopā viņi 2013.gadā ieraksta albumu Kings and Queens, kas nacionālajā Billboard 200 topā nokļūst līdz 70 vietai, bet kristīgo albumu topā ieņem ceturto vietu. pēc tam gan grupu viens pēc otra pamet visi tās dalībnieki. 2015.gada sākumā Audio Adrenaline vadību uzņemas rokgrupas Stellar Kart bijušais līderis Adam Agee un izveido pilnīgi jaunu mūziķu komandu, kas tā paša gada maijā laiž klajā jaunu Audio Adrenaline albumu Sound of the Saints.

Audio Adrenaline diskogrāfija:

1989 You Turn [A-180]
1990 Reaper’s Train [A-180]
1992 Audio Adrenaline
1993 Don't Censor Me
1995 Live Bootleg [koncertieraksts]
1996 Bloom
1997 Some Kind of Zombie
1999 Underdog
2001 Lift
2001 Hit Parade [izlase]
2003 Worldwide
2005 Until My Heart Caves In
2006 Adios: Greatest Hits [izlase]
2007 Live From Hawaii: The Farewell Concert [koncertieraksts]
2008 Greatest Hits [izlase]
2009 The Ultimate Collection [izlase]
2013 Big House to Ocean Floor [izlase]
2013 Kings & Queens
2015 Sound of the Saints

I could move to Hollywood
get my teeth capped I know I could
be a big star on the silver screen
just like James Dean I could be a star
I could climb the corporate ladder
buy, sell, and liquidate
Maybe be just like the Beatles
melodic, rocking heavyweights
I could learn to sing and dance
if I only had a chance
I could be a big rock star

I could be anything I wanted to
I wanted to
I could be anything but one thing's true

Never gonna be as big as Jesus
never gonna hold the world in my hand
never gonna be as big as Jesus
never gonna build a promised land
but that's alright with me

I could build a tower to heaven
get on top and touch the sky
I could write a million songs
all designed to glorify
I could be about as good
good as any human could
but that won't get me by

Birkas: ,Abonē šīs atsauces.