17. Ko Dievs mums aizliedz ar pirmo bausli?


Atsakās atzīt Bībeli par nepiedienīgu

Honkongas mediju regulators noraidījis prasību Bībeli klasificēt kā “nepiedienīgu” izdevumu pēc vairāk nekā 2000 sūdzību saņemšanas par tās seksuālo un vardarbīgo saturu, kur atainota arī izvarošana un incests.

bibele8.gif

“Bībele ir reliģisks teksts, kas ir daļa no civilizācijas. Tā nodota no paaudzes paaudzei,” paziņoja Honkongas Televīzijas un licencēšanas pārvalde [TELA].

Tā pavēstīja, ka neiesniegs Bībeli Nepiedienīgo rakstu tribunālam tās klasificēšanai.

Regulators šonedēļ saņēma 2041 sūdzību par Bībeli pēc skandāla par seksuālu rubriku studentu žurnālā, kuru varas iestādes klasificēja kā nepiedienīgu, jo rakstā lasītājiem tika vaicāts, vai viņi nav fantazējuši par incestu vai zoofiliju.

Drīz pēc tam interneta mājaslapa uzsāka kampaņu, lai līdzīgi tiktu klasificēta Bībele, citējot Bībeles tekstus, kuri iet krietni tālāk nekā raksts žurnālā.

TELA paziņoja, ka Bībele “nav pārkāpusi morāles standartus, tikumību un to pieņem saprātīgie sabiedrības locekļi”.

Vietējie likumi nosaka, ka par nepiedienīgām atzītas publikācijas nedrīkst izplatīt par 18 gadiem jaunākiem lasītājiem, un tām jābūt iepakojumā ar brīdinošu uzrakstu.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Atsakās atzīt Bībeli par nepiedienīgu”

  1. wrc:


    JA Bībele būtu ar brīdinošu uzrakstu, daži citi tieši tādēļ iedrošinātos to palasīties.

  2. biskaps:


    Kad modernā civilizācija šādus tekstiņus novedīs līdz konsekventam rezultātam – prasībai atdzīt cilvēku par vardarbīgu, nekaunīgu un šo skaisto planētu apdzīvot necienīgu būtni.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.