251. Kas notiks ar ticīgo, tam nomirstot?


Atbilde Reliģisko lietu pārvaldei

2008.gada 3.jūnijā e-projekts e-BAZNICA, operatīvi reaģējot uz Latvijas Republikas Tieslietu Ministrijas Reliģisko lietu pārvaldes vēstuli Nr.3.2-38, nekavējoties sniedza atbildi, lai izskaidrotu radušos situāciju un novērstu visus pārpratumus.

 

Latvijas Republikas Tieslietu Ministrijas
Reliģisko lietu pārvaldei

Palasta ielā 10, Rīgā, LV-1050

Par 2008. gada 29. maija vēstuli Nr.3.2-38

Konfesionāli Luteriskās Biedrības valde saņēma un izskatīja vēstuli Nr.3.2-38 (Konfesionāli Luteriskajā Biedrībā reģ. 2008.gada 2.jūnijā), kurā bija izteikts lūgums turpmāk publicējot materiālus portālā www.ebaznica.lv, izvērtēt vai ievietotie attēli neaizskar citu personu reliģiskās jūtas.

Konfesionāli Luteriskās Biedrības valde pateicas Jums par šo norādi, un vēlas paskaidrot, ka šis princips tika, tiek un tiks ievērots publicējot materiālus portālā www.ebaznica.lv. Jūs mums palīdzējāt to saprast vēl labāk.

Runājot par vēstulē Nr.3.2-38 minēto rakstu„Pāvests piekāpjas protestētājiem” un tam pievienoto bildi, vēlamies paskaidrot, ka:

 1. Runa visticamāk nav par Romas katoļu baznīcas pāvestu Benediktu XIV (miris 03.05.1758) , bet par Benediktu XVI, jo minētais protests notika 2008. gada pavasarī.
 2. Attēlā redzamā seja nav izkropļots Romas katoļu baznīcas pāvesta Benedikta XIV attēls, bet no interneta resursiem pārpublicēta fotogrāfija, kurā attēlots kāds reāls protesta dalībnieks, kas ietērpts Romas katoļu baznīcas pāvestam līzīgā maskā.
 3. Ziņas mērķis nebija aizskart jebkādu personu reliģiskās jūtas, bet atspoguļot informāciju par notikušo protestu.

Konfesionāli Luteriskās Biedrības valde izprot Jūsu pienākumus un rūpes, ka nesiet atbildību par reliģiskās brīvības nodrošināšanu Latvijas Republikā, un esiet spiesti reaģēt uz dažādu personu reakcijām vienā vai otrā jautājumā. Arī e-BAZNICA, paklausot Jūsu lūgumam, un iestājoties pret reliģiskā naida kurināšanu reliģisko organizāciju un tām piederošo personu starpā, ir ievietojusi aptauju portālā www.ebaznica.lv, ar mērķi noskaidrot Latvijas reliģiozi noskaņoto interneta lietotāju viedokli attiecībā uz līdzīga rakstura attēlu publicēšanu e-vidē.

Konfesionāli luteriskās biedrības valdeAbonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Atbilde Reliģisko lietu pārvaldei”

 1. gviclo:


  Reliģisko lietu pārvalde vs. e-ntuziasti

  Pēc rezultatīva entuziastu iemetiena spēles pirmā puslaika pēdējā minūtē rezultāts tika izlīdzināts uz 1:1.

  Ar cieņu,
  gviclo

 2. Roberto:


 3. talyc:


  :)Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.