150. Ko Dievs ir darījis zināmu par Viņa personu darbiem?


Artūrs Mednis ziedo

Nule kā viņa e-minence e-pāvests pauda savu prieku, ka Artūrs Mednis iespējams kļuvis par kristieti. Bet šis vīrs nebeidz pārsteigt viņa e-minenci, jo pazemīgi ir sekojis sirsnīgajiem e-pāvesta ieteikumiem.

Proti, Artūra Medņa grēksūdzi nu ir papildinājusi nevis ilgi gaidītā nožēla, bet rotājuši slavējami un priekšzīmīgi gandarīšanas darbi.

Viesojoties pie BadDog viņš nesavtīgi ziedoja e-projektam e-baznica.lv . Artūrs Mednis savu “labo darbu” pat ir iemūžinājis video, tādēļ, ka tas viņam nozīmē ļoti daudz. Viņš nevēlas nodot aizmirstībai savu patiesumu, centību un rūpes.

Lai modra katra acs, kad ziedo Artūrs Mednis! Redziet viņa “labo darbu.” Artūrs Mednis ir lepns par padarīto, iemūžina to video un rāda pasaulei, lai visi redz, cik viņš ir labs kristietis. Dari arī tu tāpat.

Get the Flash Player to see this player.

Noskatījies video, e-pāvests norādīja, ka saskaņā ar Mateja evaņģēlija 6.nodaļas 5.pantu publiska dievbijības demonstrēšana ir liekulības pazīme, no kuras katram krietnam un centīgam kristietim jāsargās.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

7 atsauces par “Artūrs Mednis ziedo”

 1. krist2ps:


  Nesapratu īsti domu, ko raksta autors gribēja ar šo rakstu pateikt, bet teikšu vienu – cik var d***st par vienu un to pašu? Piedodiet…

 2. e-firziķis:


  Spriežot pēc e-BAZNICAs atbalstītāja Edija Majora teiktā:

  Klau, es, protams, ļoti atvainojos, bet šī nauda nāk no mana konta un ir mana iniciatīva. Tāpēc, ka es atbalstu jūsu centienus.

  e-firziķa personīgās domas ir, ka tas tomēr nemazina Artūra Medņa netiešās līdzdalības cildenumu un uzteicamību šajā notikumā.

  Jūsu e-firziķis

 3. krist2ps:


  Grr, varētu padomāt, ka tagad Artūrs Mednis ir vienīgais kristietis un pārējie vairs nav, ka tagad visas lietas pēkšņi tikai ap viņu grozīties sāka?

  Vispār – šis ir kristiešu vai dzelteno baumu portāls? Vai rakstīt tikai tāpēc, lai tādā veidā celtu savu popularitāti?

 4. Roberto:


  krist2ps:

  Jau kurais raksts par viņu iekš ebaznica.lv gozējās…

  kā Tev šķiet kurais?

 5. krist2ps:


  Tak zinu jau, Roberto, tādēļ jau kritizēju un neesmu tāds kristietis, lai tagad skaitītu – kurais ;)

 6. gviclo:


  Sveiki, manas personīgās domas ir, ka Artūrs Mednis ir [šķiet] jauks cilvēks ar labu humora izjūtu.

  Ar cieņu,
  gviclo

 7. moritz:


  o, haljava!
  robert, ja kas nepatiik, suuti naudu dzhekam atpakalj…
  mednis, protams, lai maacaas mat.6:1, bet e-projekteetaaji vareetu klusiibaa (uzsveru) apcereet 1.peet.2:22 Tas grēku nedarīja, nedz arī atrada viltu Viņa mutē;
  23 Viņš zaimots neatbildēja ar zaimiem, ciezdams nedraudēja, bet atstāja visu Tam, kas spriež taisnu tiesu.
  a to uzvedaas, kaa taadi abizhennije po zhiznji… ja jau it kaa cieshat deelj taisniibas, kaa to parasti deklemeejat, tad darait to kluseedami, nevis visaas vietaas un katraa laikaa suudzeedamies par savu gruuto likteni, kaa miikstie… :DLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.