233. Kā kristietim jāizturas pret pareizās mācības Baznīcām?


Amerikāņu mīļākā grāmata ir Bībele

Jaunākās aptaujas rezultāti liecina, ka ASV populārākā grāmata ir Bībele.

Aģentūras “Harris Poll” veiktajā 2515 pieaugušo amerikāņu aptaujā tā viennozīmīgi bija pirmajā vietā, taču par otro vietu bija dalītas domas.

“Ja Bībele ir pirmajā vietā katrā demogrāfiskajā grupā, par otru mīļāko grāmatu bija lielas viedokļu atšķirības,” teikts “Harris Poll” paziņojumā.

Vīrieši par savu otru mīļāko grāmatu izvēlējās Dž.R.R.Tolkīna “Gredzenu pavēlnieku”, bet sievietes – Mārgaretas Mičelas amerikāņu pilsoņu kara laika romānu “Vējiem līdzi”, liecina internetā veiktās aptaujas rezultāti.

Taču vecuma grupā no 18 līdz 31 gadam otrajā vietā bija Dž.K.Roulingas Harija Potera sērijas grāmatas, bet vecuma grupā no 32 līdz 43 gadiem – Stīvena Kinga “The Stand” un Dena Brauna “Eņģeļi un Dēmoni”.

Baltajiem un spāniski runājošiem otrā mīļākā ir “Vējiem līdzi”, bet afroamerikāņiem – “Eņģeļi un Dēmoni”.

“Beigu beigās, lai arī viņiem nav vienprātības par kandidātiem, dažādo partiju atbalstītājus vieno viņu mīļākās grāmatas. Republikāņiem, demokrātiem un neatkarīgajiem divas mīļākās grāmatas bija vienas un tās pašas – Bībele, kurai seko “Vējiem līdzi”,” norāda “Harris Poll”.

Starp desmit populārākajām grāmatām iekļuva arī Dena Brauna “Da Vinči kods”, Hārperes Lī “Kas nogalina lakstīgalu”, Dena Brauna “Eņģeļi un Dēmoni”, Ainas Rendas “Atlas Shrugged” un Dž. D. Selindžera “Uz kraujas rudzu laukā”.
Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.