22. Ko Dievs pieprasa no mums pirmajā bauslī?


Āfrikāniete vēlas ziedot e-BAZNICAi

Uz Viņa e-mineces e-meritus e-pāvesta Roberto e-pastkastīti ir saņemta vēstule no kādas dāsnas kundzes Ziloņkaula krastā, kura esot gatava nodot 3,5 miljonus ASV dolāru tieši teoloģiski-izklaidējošajam e-projektam.

Āfrikāniete vēlas ziedot e-BAZNICAi

Saņemtajā e-pastā vēstulē Mairena Vivas Asunción apgalvo, ka esot atdzimusi kristiete, kura slimo ar vēzi, palikusi bez tuviem ticīgiem radiniekiem un lielo naudas summu vēlas ziedot kristīgam darbam.

Vēl tiek skaidrots, ka neticīgie radinieki tā vien tīkojot tikt pie šis summas, kura atrodas viņas kontā kādā Abidžānas bankā, tāpēc Mairena Vivas Asunción vēlas pēc iespējas ātrāk veikt naudas pārskaitījumu.

Roberto laipni atteicās no dāsnā ziedojuma, to ignorējot un nevēl nevienam krist šādu “labvēļu” ķetnās, jo ir pārliecināts, ka āfrikānietei būtu nepieciešama, kāda noteikta summa, lai varētu solītos 3,5 miljonus ASV dolāru pārskaitīt Konfesionāli luteriskajai biedrībai.

e-pāvests mudina e-baznīcēnus nebūt lētticīgiem un neuzķerties uz šādiem vai līdzīgiem sūtījumiem e-vidē, jo internets ir pilns ar krāpniekiem, kas visādiem veidiem mēģina izvilināt naudu vai personas datus.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Āfrikāniete vēlas ziedot e-BAZNICAi”

  1. Ervīns:


    Domāju, katrs, kam ir mājas lapa, šādas “dāsnas” vēstulītes saņem itin bieži. Mainās tikai notikumu izklāsts un naudas summa, bet tā tik un tā noteikti būs miljonos. Cilvēki, esiet saprātīgi!Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.