203. Ko Bībele māca par Jēzus uzkāpšanu debesīs?


10 meklētākie Bībeles panti

Viena no vadošajām globālā tīmekļa tiešsaites Svēto Rakstu vietnēm Bible Gateway apkopojusi datus par Bībeles meklētākajiem pantiem aizvadītajā gadā.


Kā rezultāta tika nopublicēts interneta lietotāju 10 vismeklētākās Vecās un Jaunās Derības vietas 2013.gadā:

 1. Jāņa evaņģēlijs 3:16: Jo Dievs tā pasauli mīlēja, ka deva savu vienpiedzimušo Dēlu, lai ikviens, kas viņam tic, nepazustu, bet tam būtu mūžīgā dzīvība.
   
 2. Jeremijas grāmata 29:11: Es zinu savus nodomus, ko es jums esmu iecerējis, saka Kungs, miera nodomus, ne ļaunus – es došu jums nākotni un cerību!
   
 3. Pāvila vēstule filipiešiem 4:13: Es visu spēju viņā, kas man dod spēku.
   
 4. Pāvila vēstule romiešiem 8:28: Un mēs zinām, ka tiem, kas Dievu mīl un kas pēc viņa iepriekšējā nodoma ir aicināti, viss nāk par labu.
   
 5. 23.Psalms: Kungs ir mans gans, man netrūks nekā. Zaļās ganībās viņš mani gulda, pie rāmiem ūdeņiem viņš mani ved, manu dvēseli atveldzē, vada mani pa taisnības ceļiem sava vārda dēļ, pat ja iešu pa nāves ieleju, ļauna nebīšos, jo tu esi ar mani, tavs zizlis un spieķis drošina mani. Tu saklāj galdu manu naidnieku priekšā, ar eļļu tu svaidi man galvu, mans kauss plūst pāri. Patiesi, dāsnums un žēlastība mani pavadīs, es pārnākšu Kunga namā uz mūžu.
   
 6. Salamana pamācības 3:5-6: Paļaujies uz Kungu no visas sirds – uz paša sapratni vien nepalaidies! Zinies viņu visos savos ceļos, un viņš iztaisnos tavas takas.
   
 7. Pāvila pirmā vēstule korintiešiem 13:4-7: Mīlestība ir pacietīga, mīlestība ir labvēlīga, tā nav greizsirdīga; mīlestība nelielās, tā nav uzpūtīga. Tā nav nepiedienīga, nemeklē savu pašas labumu, neskaišas, nepiemin ļaunu. Tā nepriecājas par netaisnību, bet priecājas par patiesību. Tā panes visu un uzticas visam, tā cer uz visu un iztur visu.
   
 8. Pāvila vēstule romiešiem 12:2: Netopiet šim laikam līdzīgi, bet pārvērtieties, atjaunodamies savā prātā, lai jūs varētu izprast, kas ir Dieva griba – to, kas ir labs, tīkams un pilnīgs.
   
 9. Pāvila vēstule filipiešiem 4:6: Neesiet noraizējušies ne par ko, bet jūsu vajadzības lai top zināmas Dievam ikvienā jūsu lūgšanā, pielūdzot Dievu ar pateicību.
   
 10. Jozuas grāmata 1:9: Vai es tev nepavēlēju būt stipram un sīkstam, nebīties un nebaiļoties, jo Kungs, tavs Dievs, ir kopā ar tevi, lai kurp tu ietu!

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.